Results TDO 2018

De eerste dag van de Texel Dutch Open werd gevaren onder bijna ideale omstandigheden. De branding was nog een beetje onstuimig wat voor sommige een kleine uitdaging was, maar eenmaal op het water konden er drie hele mooie wedstrijden gevaren worden.

Morgenochtend om 10 uur beslist de wedstrijdleiding hoe laat de vijf geplande wedstrijden gestart gaan worden.

Results are provisional as of 17:10 on June 13, 2018

Overall

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: Texel, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Rank HelmName CrewName SailNo Texel Boat TDO 1 TDO 2 TDO 3 Total Nett
1st Grant Piggott Adem Pigott 521 100 edge – F18 1.0 4.0 2.0 7.0 7.0
2nd Jolbert van Dijk Frank de Waard 4 100 Infusion 6.0 1.0 1.0 8.0 8.0
3rd Wik Becker Rob Becker 1936 100 Infusion 2.0 3.0 4.0 9.0 9.0
4th Jacob den Houting Dominique den Houting Ned 432 100 C2 3.0 6.0 5.0 14.0 14.0
5th Master William Sunnox Mark Self GBR 1 89 Vampire 12.0 DNS 2.0 3.0 17.0 17.0
6th Jelmer Wijma Dumas Bruin 1828 100 capricorn 4.0 8.0 7.0 19.0 19.0
7th Paul Mines Stuart Schmits GBR 419 94 Tornado 8.0 7.0 6.0 21.0 21.0
8th Hans Breur Roel van Everaards 8 100 Infusion 7.0 5.0 12.0 DNC 24.0 24.0
9th Jelte Wolters Pamela van den Heuven Staerling 1494 100 infusion 5.0 12.0 DNS 12.0 DNC 29.0 29.0
10th Kyle Stoneham Ross Harvey GBR 11 89 Vampire 12.0 DNS 12.0 DNF 12.0 DNF 36.0 36.0
10th Oebe Rombout Alexander Lambalk 2416 100 Hobie Tiger 12.0 DNS 12.0 DNS 12.0 DNC 36.0 36.0

TDO 1

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank HelmName CrewName SailNo Texel Boat Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Grant Piggott Adem Pigott 521 100 edge – F18 12:00:00 12:33:57 0:33:57 0:33:57 1.0
2 Wik Becker Rob Becker 1936 100 Infusion 12:00:00 12:35:04 0:35:04 0:35:04 2.0
3 Jacob den Houting Dominique den Houting Ned 432 100 C2 12:00:00 12:35:33 0:35:33 0:35:33 3.0
4 Jelmer Wijma Dumas Bruin 1828 100 capricorn 12:00:00 12:37:17 0:37:17 0:37:17 4.0
5 Jelte Wolters Pamela van den Heuven Staerling 1494 100 infusion 12:00:00 12:37:41 0:37:41 0:37:41 5.0
6 Jolbert van Dijk Frank de Waard 4 100 Infusion 12:00:00 12:42:10 0:42:10 0:42:10 6.0
7 Hans Breur Roel van Everaards 8 100 Infusion 12:00:00 12:42:16 0:42:16 0:42:16 7.0
8 Paul Mines Stuart Schmits GBR 419 94 Tornado 12:00:00 12:42:00 0:42:00 0:44:41 8.0
9 Master William Sunnox Mark Self GBR 1 89 Vampire DNS 12.0
9 Kyle Stoneham Ross Harvey GBR 11 89 Vampire DNS 12.0
9 Oebe Rombout Alexander Lambalk 2416 100 Hobie Tiger DNS 12.0

TDO 2

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank HelmName CrewName SailNo Texel Boat Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Jolbert van Dijk Frank de Waard 4 100 Infusion 13:05:00 13:48:42 0:43:42 0:43:42 1.0
2 Master William Sunnox Mark Self GBR 1 89 Vampire 13:05:00 13:44:20 0:39:20 0:44:12 2.0
3 Wik Becker Rob Becker 1936 100 Infusion 13:05:00 13:49:18 0:44:18 0:44:18 3.0
4 Grant Piggott Adem Pigott 521 100 edge – F18 13:05:00 13:52:26 0:47:26 0:47:26 4.0
5 Hans Breur Roel van Everaards 8 100 Infusion 13:05:00 13:53:58 0:48:58 0:48:58 5.0
6 Jacob den Houting Dominique den Houting Ned 432 100 C2 13:05:00 13:54:14 0:49:14 0:49:14 6.0
7 Paul Mines Stuart Schmits GBR 419 94 Tornado 13:05:00 13:54:41 0:49:41 0:52:51 7.0
8 Jelmer Wijma Dumas Bruin 1828 100 capricorn 13:05:00 13:59:34 0:54:34 0:54:34 8.0
9 Jelte Wolters Pamela van den Heuven Staerling 1494 100 infusion DNS 12.0
9 Kyle Stoneham Ross Harvey GBR 11 89 Vampire DNF 12.0
9 Oebe Rombout Alexander Lambalk 2416 100 Hobie Tiger DNS 12.0

TDO 3

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank HelmName CrewName SailNo Texel Boat Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Jolbert van Dijk Frank de Waard 4 100 Infusion 14:15:00 14:53:45 0:38:45 0:38:45 1.0
2 Grant Piggott Adem Pigott 521 100 edge – F18 14:15:00 14:54:06 0:39:06 0:39:06 2.0
3 Master William Sunnox Mark Self GBR 1 89 Vampire 14:15:00 14:49:59 0:34:59 0:39:18 3.0
4 Wik Becker Rob Becker 1936 100 Infusion 14:15:00 14:54:48 0:39:48 0:39:48 4.0
5 Jacob den Houting Dominique den Houting Ned 432 100 C2 14:15:00 14:55:43 0:40:43 0:40:43 5.0
6 Paul Mines Stuart Schmits GBR 419 94 Tornado 14:15:00 14:57:24 0:42:24 0:45:06 6.0
7 Jelmer Wijma Dumas Bruin 1828 100 capricorn 14:15:00 15:00:30 0:45:30 0:45:30 7.0
8 Hans Breur Roel van Everaards 8 100 Infusion DNC 12.0
8 Jelte Wolters Pamela van den Heuven Staerling 1494 100 infusion DNC 12.0
8 Kyle Stoneham Ross Harvey GBR 11 89 Vampire DNF 12.0
8 Oebe Rombout Alexander Lambalk 2416 100 Hobie Tiger DNC 12.0

Scoring codes used

Code Description Points
DNC Did not come to the starting area 12
DNF Started but did not finish 12
DNS Came to the start area but did not start 12

Sailwave Scoring Software 2.25.4
www.sailwave.com

No comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *